Оплата і Доставка замовлення
Замовлення по Україні

Оплата
Ви можете оплатити замовлення будь-яким зручним способом із наведених нижче:
  • переказ на розрахунковий рахунок ФОП онлайн у додатку:

✓ Приват24 (відеоінструкція)

✓ Монобанку (відеоінструкція)

✓ будь-якого іншого банку країни


— усього кілька хвилин


  • накладений платіж (надсилаємо товар Новою поштою)

Доставка
Ми надсилаємо замовлення Новою поштою в будь-який куточок країни в день замовлення або на наступний робочий день.

Для киян та гостей столиці за бажанням оформлюємо кур'єрську доставку на таксі.


Міжнародні замовлення

Оплата
Для оплати товарів з інших країн ми виставляємо електронний інвойс (рахунок), який надсилаємо покупцю на електронну адресу. У листі буде опис замовлення та кнопочка «Оплатити».

Оплата такого рахунку проводиться онлайн (зі смартфона, ноутбука чи комп'ютера) будь-якою банківською карткою лише за кілька хвилин. Підключено також можливість оплати за допомогою Apple та Google Pay.

Рахунок буде виставлений у євро, а ваш банк автоматично конвертує оплату у валюту вашої картки за своїм курсом на день оплати. Для виставлення рахунку нам потрібен лише ваш е-мейл. Платіж проходить БЕЗ комісій, оскільки всі комісії сервісу за вас сплачуємо ми.

Можлива також оплата через PayPal.

Доставка
Ваше замовлення буде відправлено після 100% передоплати службою Укрпошта у найближчий четвер або п'ятницю (дні міжнародних відправлень).

За фактом надсилання посилки ви отримаєте трек її відстеження. Ми відслідковуємо посилки до моменту вручення одержувачу. Терміни авіадоставки (в умовах воєнного стану в Україні) становлять від 1,5 до 4 тижнів, в середньому ~14-17 днів.

Гарантії
Якщо наша посилка не буде доставлена з будь-якої причини, яка не залежить від нас з вами, ми надамо вам депозит, рівний повній вартості замовлення (без урахування вартості доставки) для вашої наступної покупки.

До речі, випадків втрати посилок за 6+ років нашої роботи не було жодного разу!

Made on
Tilda